Álláshirdetés: műszaki igazgató

Fiatalos, lendületes csapatába keres hosszú távra műszaki üzemeltetésben jártas munkatársat a szentendrei központú MANK Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. A 100%-os állami tulajdonban lévő társaság az egyetlen olyan nonprofit gazdasági társaság az országban, amely deklaráltan az alkotóművészetet és az alkotóművészeket támogatja. A Magyar Állam művészeteket támogató, mecénás szerepét szervezi, lehetőséget, valamint szolgáltatásokat ad és teremt az alkotómunkához.

Főbb feladatok:

-         a műszaki igazgatóság munkájának koordinálása,kiadott feladatok megvalósításának nyomon követése, a feladatok eredményeinek ellenőrzése és jóváhagyása

-         a Társaság tulajdonában álló ingatlanállomány, gépjárműállomány és műszaki eszközök üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok megszervezése, teljeskörű ellátása

-         műszaki és pénzügyi tervek, illetve ütemtervek kidolgozása és végrehajtása, a műszaki beszerzések éves tervezése, előkészítése és végrehajtása

-         a műszaki területre vonatkozó előírások betartása és betartatása, az érintett hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

-         legalább középfokú szakirányú végzettség

-         legalább hároméves vezetői gyakorlat

-         legalább ötéves szakmai tapasztalat

-         önálló, pontos munkavégzés

-         magabiztos számítógépes ismeret (Word, Excel)

Előny:

-         felsőfokú szakirányú végzettség

-         épületüzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

-         precíz, pontos munkavégzés

-         megbízhatóság

-         gyors tanulási képesség

-         nagyfokú önállóság

-         terhelhetőség

Amit kínálunk:

-         dinamikusan fejlődő, sikeres csapat

-         stabil, hosszú távú munkalehetőség

-         folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

-         azonnali munkakezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Bogdányi u. 51.

A munkakör betöltésére benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell:

-         szakmai önéletrajz

-         végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

-         3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 15.

A pályázatokat elektronikus úton az

  • Balázs Péter marad a Szolnoki Szigligeti Színház igazgatója

    A város közgyűlése a szakmai grémium tagjainak és az önkormányzat kulturális bizottságának egyhangú támogatásával további két évre nevezte ki az egyedüliként pályázó Balázs Pétert a szolnoki teátrum élére és bízta meg a színház felújításának levezetésével.Balázs Péter Balázs Péter Jászai Mari-[…]

  • Átadták az ICOMOS műemlékvédelmi díjait

    A műemléki világnaphoz kapcsolódó ünnepi rendezvényen, Ozorán az UNESCO műemlékvédelmi szervezetének magyar bizottsága hat elismerést ítélt oda.A gacsályi templomForrás: zomborcsoport.huICOMOS-díjat kapott a balatonfüredi Zsidó Kiválóságok Háza, a budajenői magtár, a budapesti I. kerületi, egykori budai városháza és a gacsályi református[…]

  • Könyvtár a buszon

    Magyar, román, valamint nemzetközi alkotók műveit tartalmazó dobozból válogathatnak keddtől a marosvásárhelyi helyi buszjáratokon utazók. A mozgó könyvtár kezdeményezés célja, hogy az utasok olvassanak utazás közben.Tíz doboznyi kötet várja új gazdáitA Maros megyei könyvtár a Siletina helyi tömegközlekedési vállalattal ötödik[…]