Pénzügyi asszisztens

Fiatalos, lendületes csapatába keres hosszú távra pénzügyi asszisztens munkatársat a szentendrei központú MANK Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. A 100%-os állami tulajdonban lévő társaság az egyetlen olyan nonprofit gazdasági társaság az országban, amely deklaráltan az alkotóművészetet és az alkotóművészeket támogatja. A Magyar Állam művészeteket támogató, mecénás szerepét szervezi, lehetőséget, valamint szolgáltatásokat ad és teremt az alkotómunkához.

Főbb feladatok:

  • a beérkező, elsősorban gazdasági vonatkozású (szállítói) számlák, vegyes bizonylatok érkeztetése, iktatása és iktattatása;
  • számla-megfelelőség ellenőrzése (formai, tartalmi követelmények), a számlák igazoltatása, utalásra való előkészítése (dokumentációk csatolása, azok ellenőrzése), szkennelése, másolása, lefűzése;
  • a támogatások elszámolásokhoz szükséges dokumentáció előkészítése;
  • részvétel az eredménykimutatás és a mérleg elkészítésében, az alátámasztó leltár felvételében és dokumentálásában;
  • szerződések formai ellenőrzése, szkennelése, másolása, lefűzése, továbbá a szerződésnyilvántartás naprakész frissítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség;
  • önálló, pontos munkavégzés;
  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • magabiztos számítógépes ismeret (Word, Excel).

Előny:

  • azonnali munkakezdés.

Személyes kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • nagyfokú önállóság;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, sikeres csapat;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

A munkavégzés helye: 2000 Szentendre, Bogdányi u. 51.

A munkakör betöltésére benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajz;
  • érettségi bizonyítvány másolata;
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. május 10.

A pályázatokat elektronikus úton az
allas@alkotomuveszet.hu e-mail címen várjuk.