Könyvelő

Fiatalos, lendületes csapatába keres hosszú távra könyvelő munkatársat a szentendrei központú MANK Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. A 100%-os állami tulajdonban lévő társaság az egyetlen olyan nonprofit gazdasági társaság az országban, amely deklaráltan az alkotóművészetet és az alkotóművészeket támogatja. A Magyar Állam művészeteket támogató, mecénás szerepét szervezi, lehetőséget, valamint szolgáltatásokat ad és teremt az alkotómunkához.

Főbb feladatok:

  • szállítói könyvelés előkészítése, kontírozás, analitikus számla és napló vezetése, időszak végén feladások (összesítések) készítése;
  • szállítói folyószámlák folyamatos ellenőrzése;
  • ÁFA analitika és bevallás elkészítése, beadása, naprakész nyilvántartása;
  • aktív-passzív elhatárolások naprakész vezetése;
  • támogatások elszámolásában való közreműködés;
  • közreműködés a havi és éves zárási teendőkben (egyeztetések, elhatárolások, kimutatások készítése).

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • önálló, pontos munkavégzés,
  • hasonló területen szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • magabiztos számítógépes ismeret.

Személyes kompetenciák:

  • jó kapcsolattartó képesség,
  • komplex látásmód,
  • önálló és csapatmunkára való alkalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • megbízhatóság.

Előny:

  • nonprofit gazdasági társaságnál szerzett gyakorlat,
  • LIBRA3, illetve NEXON szoftver ismerete,
  • azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, sikeres csapat,
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség,
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

A munkavégzés helye: 2000 Szentendre, Bogdányi u. 51.

A munkakör betöltésére benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajz
  • érettségi bizonyítvány másolata
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. október 18.

A pályázatokat elektronikus úton az
allas@alkotomuveszet.hu e-mail címen várjuk.