Műtárgykezelési szakember – műszaki munkatárs

Fiatalos, lendületes csapatába keres hosszú távra műtárgyak kezelésében, kiállításrendezésben jártas műszaki munkatársat a szentendrei központú MANK Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. A 100%-os állami tulajdonban lévő társaság az egyetlen olyan nonprofit gazdasági társaság az országban, amely deklaráltan az alkotóművészetet és az alkotóművészeket támogatja. A Magyar Állam művészeteket támogató, mecénás szerepét szervezi, lehetőséget, valamint szolgáltatásokat ad és teremt az alkotómunkához.

Főbb feladatok:

  • művészeti kiállítások kivitelezési és előkészületi feladatainak ellátása;
  • műtárgyak installálása, installációk építése;
  • rendezvények lebonyolításában való részvétel;
  • műtárgyak raktározása, készletnyilvántartás kezelése, szakszerű tárolása;
  • műtárgyak keretezése, azok szakszerű kezelése;
  • műtárgyszállítások (összekészítés, szakszerű csomagolás);
  • egyéb anyagbeszerzési feladatok elvégzése;
  • a műszaki igazgató munkájának támogatása.

Elvárások:

  • kiállításépítésben, műtárgykezelésben szerzett munkatapasztalat;
  • műtárgyakkal kapcsolatos nagyfokú érzékenység;
  • műtárgy raktározási feladatokban való jártasság;
  • középfokú végzettség;
  • önálló, pontos munkavégzés;
  • számítógépes MS Office alapismeret;
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • művészeti, múzeumi területeken szerzett tapasztalat.

Személyes kompetenciák:

  • nyitott és együttműködő személyiség;
  • komplex látásmód;
  • önálló és csapatmunkára való alkalmasság;
  • megbízhatóság.

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, sikeres csapat;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség;
  • azonnali munkakezdési lehetőség.

A munkavégzés helye: 2000 Szentendre, Bogdányi u. 51.

A munkakör betöltésére benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajz;
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. január 5.

A pályázatokat elektronikus úton az
allas@alkotomuveszet.hu e-mail címen várjuk.