Álláshirdetés // Műszaki menedzser

2020.06.24 14:03:54 | Egyéb kategória

Fiatalos, lendületes csapatába keres hosszú távra műszaki üzemeltetésben jártas munkatársat a szentendrei központú MANK Magyar Alkotóművészeti Közhasznú Nonprofit Kft. A 100%-os állami tulajdonban lévő társaság az egyetlen olyan nonprofit gazdasági társaság az országban, amely deklaráltan az alkotóművészetet és az alkotóművészeket támogatja. A Magyar Állam művészeteket támogató, mecénás szerepét szervezi, lehetőséget, valamint szolgáltatásokat ad és teremt az alkotómunkához.

Főbb feladatok:

  • a műszaki igazgatóság munkájának szervezése és bonyolítása, a kiadott feladatok megvalósításának nyomon követése, a feladatok eredményeinek ellenőrzése és jóváhagyása
  • a Társaság tulajdonában álló ingatlanállomány, gépjárműállomány és műszaki eszközök üzemeltetéséhez kapcsolódó feladatok menedzselése, teljeskörű ellátása
  • közreműködés műszaki és pénzügyi tervek, illetve ütemtervek kidolgozásában és végrehajtásában, a műszaki beszerzések éves tervezésében, előkészítésében és végrehajtásában
  • ingatlanokkal kapcsolatos beruházási, felújítási projektek teljeskörű menedzselése
  • a műszaki területre vonatkozó előírások betartása és betartatása, az érintett hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • legalább ötéves műszaki-üzemeltetési szakmai tapasztalat
  • önálló, pontos munkavégzés
  • magabiztos számítógépes ismeret (Word, Excel)

Előny:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • ingatlanberuházási, felújítási tapasztalat
  • épületüzemeltetés területén szerzett tapasztalat

Személyes kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés
  • megbízhatóság
  • gyors tanulási képesség
  • nagyfokú önállóság
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • azonnali munkakezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

2000 Szentendre, Bogdányi u. 51.

A munkakör betöltésére benyújtott pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajz
  • végzettséget igazoló bizonyítvány másolata
  • 1 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. 07. 22.

A pályázatokat elektronikus úton az
allas@alkotomuveszet.hu e-mail címen várjuk.

Partnereink

veszprembalaton2023 NKA MMA kultura.hu
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow